Kliendile

Arhitektuur ei alga ega lõpe hoonega. Tähtsustame tervikut ning kaasame lisaks inseneridele ka tunnustatud maastiku- ja sisearhitekte, valgustusspetsialiste ja graafilisi disainereid. Peame oluliseks suhtlemise ja selge infovahetuse rolli aeganõudvas planeerimisprotsessis. Koostame arhitektuurseid projekte ning korraldame peaprojekteerimist.    

Kohalik omavalitsus

Koostame omavalitsustele rahastamisotsuste tegemiseks ideeprojekte. Analüüsime hoonete olemasolevaid ruumiprogramme ja pakume välja laiendamisstsenaariume. Oleme koostanud eskiisi Tartu Nõlvaku hooldekodule, aidanud Tartu Kutsehariduskeskusel planeerida laiendust ning analüüsida erivajadustega laste kooli ümberpaigutamist vanasse lasteaiahoonesse. Meie koostööpartneriks on Tartu linnavalitsus.

Arendusettevõtted

Omame kogemusi kortermajade ja elamualade arendusprojektide koostamisel. Aitame tehingueelsete konsultatsioonide ja esmase detailplaneeringu ehitusõiguse analüüsiga. Meie koostööpartneriteks on olnud Avaare Kinnisvara, Alpter Invest, Sõbra Kinnisvara, Domus Kinnisvara, Remax jpt.

Erakliendid

Alustame projekteerimisprotsessi selgitamisest ning aitame koostada läbimõeldud lähteülesande. Anname ülevaate projekteerimise kogueelarvest ning ehitushindadest. Kaasame kogemustega erialaspetsialiste ja aitame koostada projekti ehituseelarve. Soovitame klientidele hea koostööga silma paistnud ehitusettevõtteid ja aitame jõuda lepinguni.

Ehitusettevõtted

Teeme koostööd ehituse ja projekteerimise riigihangetes osalemises. Meie koostööpartneriteks on olnud Mapri EhitusEhitustrust AS, KRC Ehitus, 1Partner ja KVL Ehitus.